Värska nr 10 Archives - Värska

Karboniseeritud looduslik mineraalvesi Värska

8. juuni 2020

Karboniseeritud looduslik mineraalvesi Värska on klassikalisest mineraalveest väiksema mineraalainesisaldusega, mis muudab selle maitse mahedamaks ja vähem soolaseks. Kaevu nr 10 vee mineraalainesisaldus on võrreldes hariliku lauaveega siiski piisavalt suur – 1028 mg/l. Kerge mulliga Värska sobib ideaalselt kiireks jahutuseks ja värskenduseks.

Loe edasi


Karboniseerimata looduslik mineraalvesi Värska

Karboniseerimata looduslik mineraalvesi Värska on väikese mineraalainesisaldusega – kuni 1028 mg/l – mineraalvesi, mis muudab selle maitse mahedaks ja vähem soolaseks. Vesi on villitud puurkaevust nr 10 otse allikal ja veele ei ole lisatud süsihappegaasi. Puhas mullivaba janukustutaja neile, kellele ei meeldi mullivesi.

Loe edasi


Värska karboniseeritud piparmündivesi

Värska karboniseeritud piparmündivesi on väikese mineraalainesisaldusega – kuni 1028 mg/l. Suhkruvabale mineraalveele annab erilise maitse looduslik piparmündi lõhna- ja maitseaine. Värske maitseelamus kaevust nr 10, kõikidele piparmündisõpradele. 

Loe edasi


Värska karboniseeritud sidruni-ingverivesi

28. mai 2020

Värska karboniseeritud sidruni-ingverivesi on ammutatud kaevust nr 10. Suhkruvabale väikese mineraalainesisaldusega – kuni 1028 mg/l – veele on lisatud looduslikku sidruni ning ingveri lõhna- ja maitseainet. Erk looduslik maitseelamus sidruni- ja ingverisõpradele.

Loe edasi