Värska nr 9 Archives - Värska

Jõhvika-rosmariini maitsega Värska Mineraal

10. märts 2023

Jõhvika-rosmariinimaitseline Värska Mineraal on suure mineraalainesisaldusega – kuni 3085 mg/l. Meeldivalt hapuka jõhvika ja karge rosmariini nüansid tasakaalustavad looduslike mineraalidega vee soolasust ning lisavad sellele kuhjaga värskust. Mõnusa mulliga mineraalvesi kosutab ja kustutab janu.

Loe edasi


Värska Mineraal gaasita

20. apr. 2021

Suure mineraalainete sisaldusega ilma gaasita looduslik mineraalvesi on villitud Värska piirkonna sügavaimast (500 meetrit) mineraalveekaevust nr 9. Kõik vees sisalduvad väärtuslikud mineraaltoitained on miljonite aastate jooksul looduslikult settinud. Sobib janu kustutamiseks neile, kes ei armasta gaseeritud vett, aga soovivad tarbida kasulikke soolasid ja mineraalaineid.

Loe edasi


Piparmündi-laimimaitseline Värska Mineraal

8. juuni 2020

Piparmündi-laimimaitseline Värska Mineraal on suure mineraalainesisaldusega – ligi 3085 mg/l. Klassikalisele kergelt soolakale looduslikule mineraalveele lisavad põnevaid maitsenüansse särtsakas laim ja jahutav piparmünt. Mõnusa mulliga ja üllatava maitsega Värska Mineraal pakatab üdini suvisest värskusest.

Loe edasi


Karboniseeritud looduslik mineraalvesi Värska Mineraal

28. mai 2020

Värska Mineraalis on mineraalainete sisaldus ligi 3085 mg/l, mis teeb sellest kõrge mineraalainesisaldusega loodusliku mineraalvee. Looduslikule mineraalveele ei lisata villimise käigus midagi peale süsihappegaasi ning sellest eraldatakse ebastabiilsed elemendid, nagu raud ja väävelvesinik. Kõik vees sisalduvad mineraaltoitained on miljonite aastate jooksul looduslikult settinud. Puutumatust maapõuest ammutatud puhas mineraalvesi on parim janukustutaja.

Loe edasi