Tooted Archive - Värska

Jõhvika-rosmariini maitsega Värska Mineraal

10. märts 2023

Jõhvika-rosmariinimaitseline Värska Mineraal on suure mineraalainesisaldusega – kuni 3085 mg/l. Meeldivalt hapuka jõhvika ja karge rosmariini nüansid tasakaalustavad looduslike mineraalidega vee soolasust ning lisavad sellele kuhjaga värskust. Mõnusa mulliga mineraalvesi kosutab ja kustutab janu.

Loe edasi


Värska Mineraal gaasita

20. apr. 2021

Suure mineraalainete sisaldusega ilma gaasita looduslik mineraalvesi on villitud Värska piirkonna sügavaimast (500 meetrit) mineraalveekaevust nr 9. Kõik vees sisalduvad väärtuslikud mineraaltoitained on miljonite aastate jooksul looduslikult settinud. Sobib janu kustutamiseks neile, kes ei armasta gaseeritud vett, aga soovivad tarbida kasulikke soolasid ja mineraalaineid.

Loe edasi


Karboniseeritud looduslik mineraalvesi Värska

8. juuni 2020

Karboniseeritud looduslik mineraalvesi Värska on klassikalisest mineraalveest väiksema mineraalainesisaldusega, mis muudab selle maitse mahedamaks ja vähem soolaseks. Kaevu nr 10 vee mineraalainesisaldus on võrreldes hariliku lauaveega siiski piisavalt suur – 1028 mg/l. Kerge mulliga Värska sobib ideaalselt kiireks jahutuseks ja värskenduseks.

Loe edasi


Karboniseerimata looduslik mineraalvesi Värska

Karboniseerimata looduslik mineraalvesi Värska on väikese mineraalainesisaldusega – kuni 1028 mg/l – mineraalvesi, mis muudab selle maitse mahedaks ja vähem soolaseks. Vesi on villitud puurkaevust nr 10 otse allikal ja veele ei ole lisatud süsihappegaasi. Puhas mullivaba janukustutaja neile, kellele ei meeldi mullivesi.

Loe edasi


Värska karboniseeritud piparmündivesi

Värska karboniseeritud piparmündivesi on väikese mineraalainesisaldusega – kuni 1028 mg/l. Suhkruvabale mineraalveele annab erilise maitse looduslik piparmündi lõhna- ja maitseaine. Värske maitseelamus kaevust nr 10, kõikidele piparmündisõpradele. 

Loe edasi


Piparmündi-laimimaitseline Värska Mineraal

Piparmündi-laimimaitseline Värska Mineraal on suure mineraalainesisaldusega – ligi 3085 mg/l. Klassikalisele kergelt soolakale looduslikule mineraalveele lisavad põnevaid maitsenüansse särtsakas laim ja jahutav piparmünt. Mõnusa mulliga ja üllatava maitsega Värska Mineraal pakatab üdini suvisest värskusest.

Loe edasi


Värska karboniseeritud sidruni-ingverivesi

28. mai 2020

Värska karboniseeritud sidruni-ingverivesi on ammutatud kaevust nr 10. Suhkruvabale väikese mineraalainesisaldusega – kuni 1028 mg/l – veele on lisatud looduslikku sidruni ning ingveri lõhna- ja maitseainet. Erk looduslik maitseelamus sidruni- ja ingverisõpradele.

Loe edasi


Karboniseeritud looduslik mineraalvesi Värska Mineraal

Värska Mineraalis on mineraalainete sisaldus ligi 3085 mg/l, mis teeb sellest kõrge mineraalainesisaldusega loodusliku mineraalvee. Looduslikule mineraalveele ei lisata villimise käigus midagi peale süsihappegaasi ning sellest eraldatakse ebastabiilsed elemendid, nagu raud ja väävelvesinik. Kõik vees sisalduvad mineraaltoitained on miljonite aastate jooksul looduslikult settinud. Puutumatust maapõuest ammutatud puhas mineraalvesi on parim janukustutaja.

Loe edasi